Є тришаровою композицією, що складається з плівки ПЕТ-Е, обклеєної з двох сторін поліефірним папером. Застосовується для пазової ізоляції, кришки-клину, міжшарової ізоляції низьковольтних електричних машин. У поєднанні з більш нагрівальними просочувальними складниками допускається застосування з тривало допустимою робочою температурою 155°С. Придатний для ручного ізолювання статорів. Може також використовуватися як міжшарова ізоляція у сухих трансформаторах. Ресурс роботи 20 000 годин.

Представляет собой трехслойную композицию, состоящую из пленки ПЭТ-Э, оклеенной с двух сторон полиэфирной бумагой. Применяется для пазовой изоляции, крышки-клина, межслойной изоляции низковольтных электрических машин с системами изоляции класса нагревостойкости В (130°С). В сочетании с более нагревостойкими пропиточными составами допускается применение с длительно допустимой рабочей температурой 155°С. Пригоден для изоляции статоров. Может также использоваться как межслойная изоляция в сухих трансформаторах. Ресурс работы 20 000 часов.

Плівкоелектрокартон ПЕК-41 (Синтофлекс 41) є двошаровою композицією, що складається з електрокартону, обклеєного поліефірною плівкою з одного боку. Він застосовується для пазової ізоляції, кришки-клину електричних машин малої потужності в системі ізоляції класу нагрівальностійкості Е (120 ° С). Ресурс роботи 20000 годин.